Vnitřní dveře modelová řada CLASSIC

Vnitřní dveře MODELOVÁ ŘADA CLASSIC

Úvod - Interiérové dveře
Řada dřevěných dveří Classic vyniká elegancí a vysokým standardem provedení. Jsou to interiérové dveře prověřené a stále populární díky nadčasovému provedení. Interiérové dveře v provedení "kazeta" Vám zaručí soukromí, naopak veliké prosklené plochy zaručují dostatek světla. Vnitřní dveře jsou vyráběny v dřevinách pařený buk, dub a smrk. Můžeme Vám rovněž nabídnout zajímavou škálu odstínů moření.

Vnitřní dveře MODELOVÁ ŘADA GALLERY ART

Úvod - Interiérové dveře
Kolekce dřevěných vnitřních dveří Gallery Art uspokojí především náročného zákazníka, pro kterého je důležitá nejen perfenktní funkčnost a zpracování dveří, ale také dokonalý design. Vnitřní dveře jsou vyrobeny z masivu pařený buk. Široká paleta barev umocní přirozenost a krásu pravého dřeva. Kombinace masivu, kovu a skla v podobě designových vnitřních dveří Galery Art efektně ozdobí každý interiér.

Vnitřní dveře MODELOVÁ ŘADA IMPRESARIO

Úvod - Interiérové dveře
Vnitřní dveře z řady Impressario osloví skupinu zákazníků, kteří si cení elegance ve svém okolí a ve svém bydlení preferují prvky novodobé architektury, atraktivní a moderní styl. Významnou roli zde sehrává prostor a světlo. Vyjímečnost těmto interiérovým dveřím dodává kombinace masivu a zajímavě řešeného prosklení. U těchto vnitřních dveří jsme Vám navíc schopni nabídnout exklusivní paletu barev.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ


Máte-li zájem o zboží nebo dotaz, napište nám:

Vaše jméno: *
Váš telefon: *
Váš e-mail: *
Vybraný produkt:
Text:
Opište číslo z obrázku:
*

* položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit

Informace o zpracování osobních údajů (ve smyslu GDPR) naleznete zde.

NAVRHNĚTE SI SVÉ DVEŘE

VZORNÍK MOŘIDEL

Námi vyráběné interiérové dřevěné dveře, obložkové zárubně i dřevěné postele a další dřevěný nábytek Vám namoříme do téměř jakéhokoliv odstínu. Mořidla jsou částečně transparentní a zvýrazňují tak přirozenou strukturu dřeva.

Vzorník dřevěných a nábytkových mořidel

VZORNÍK DVEŘNÍCH A NÁBYTKOVÝCH SKEL

Součástí Vašich interiérových dřevěných dveří, dřevěných postelí a dalšího dřevěného nábytku mohou být skleněné výplně. K tomuto účelu nabízíme několik typů, barevných odstínů a dekorů kvalitního dveřního a nábytkového skla.

Vzorník dřevěných a nábytkových skel

TYPY INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ

ZÁKLADNÍ KONTAKT

Mapa
Martin Čuda - truhlářství
Buk 24, 751 21, okres Přerov
e-mail: cuda@cudadvere.cz
mobil: 604 930 145
mobil: 702 030 243

Otevírací doba
Po-pá: 6:00 - 16:00

Kování na dveře
Pouzdra JAP
Stavební pouzdra Eclisse
Interiérové kování
Interiérové dveře

Copyrights 2015 Truhlářství Čuda Dveře. Všechny práva vyhrazena. Webdesign Studio Virtualis.